Tomer group (5).JPG
IMG_8710.JPG
tomer (18).JPG
Tomer group (15).jpg
IMG_2095.JPG
Sites (7).JPG
Tomer group (20).JPG
Tomer group (10).JPG
Tomer group (5).JPG

מספרים עלי


תומר מדריך סיורים בתל אביב

SCROLL DOWN

מספרים עלי


תומר מדריך סיורים בתל אביב

tal.JPG
חגגנו יום הולדת לאמא (מזל טוב 86!!) וחיפשנו דרך לתבל הסטוריה,תרבות,טבע (ואוכל טוב). תומר “תפר” לנו סיור מותאם אישית: מסלול הליכה ליכולתנו, הסבר מקיף מחד וגמיש ומעמיק לתחומי העניין של נציגי 3 דורות משפחה מאידך. “נזכרנו” באירועים הסטוריים ולמדנו פרטים חדשים, כאשר כל זאת מלווה בסיפורים מרתקים,תמונות, וקצת רכילות מאז...:). היה מצויין סיכמו כולם - אפילו אמא שהייתה מעט סקפטית (עוד באירופה...:)) בתחילה.
— עינב, רמת השרון
אין ספק שהחווייה עלתה על כל הציפיות. תומר שהוא מדריך מדהים שנון ומצחיק הצליח להעביר את הסיור בהומור ובעניין. הסיור היה קליל ונמשך כשעתיים בהן נחשפתי לשלל סיפורים מרתקים. ממליץ בחום לכולם להנות מסיור זה לפני הסרת הכיכר. בלי קשר כל סיור עם תומר שווה כל רגע. אין שני לו בהעברת המידע בבחירת הסיפורים אותם הוא רוצה להדגיש בתשובותיו המדוייקות לכל שאלה שנשאלה ולדיון המרתק שהוא מייצר בקבוצה. ממליץ בחום לכולם לנסות. לא תצטערו.
— אורי, חיפה
ראשון אחהצ אחרי ארוחה טעימה באוירה משוחררת פגשנו עובדי הננ”ה של בנק דיסקונט את תומר שלוש לסיור של אחהצ. התחלנו את הסיור במרכז סוזן דלאל ו שם במעלה רחוב שלוש ורוקח בדרך תומר מעשיר אותנו בהיסטוריה אנשים והרבה סיפירים קטנים של פעם. חלק מהחברה שלי באו ספקניים ושמחתי לגלות אותם מסוקרנים ושואלים. משם לקולנוע עדן ולכיוון שדרות רוטשילד. סיור רגוע מתא הומור ,בקצב שלנו ובלי שהרגשנו עברו לנו שעתיים של חוויה בלתי נשכחת. תומר שלוש לוקח אותנו דרך סימטאות אנשים וסיפורים שלרגע אתה מתבלבל אם הכיר אותם בעצ ו או רק מוכשר מאוד בלהחיות אותם שוב. גם אחרי מאות או אלפי פעמים שמן הסתם כבר חזר עליהם הצליח תומר להעביר לנו חוויה של כייף. ככה פותחים שבוע וככה סוגרים שנה :-) אז רציתי להמליץ בחום ולומר לך שוב תודה !
— יעקב, תל אביב
IMG_8710.JPG

חברות


לקוחות עסקיים

חברות


לקוחות עסקיים

אלו חלק מהחברות שבחרו לעבוד איתי ושמחתי להדריך את עובדיהן בימי כיף בתל אביב

tomer (18).JPG

סיפורים


טיולים וסיפורים בעיר הגדולה

סיפורים


טיולים וסיפורים בעיר הגדולה

Tomer group (15).jpg

צרו קשר


צרו קשר


 

יש לכם שאלות על תל אביב? נתקלתם בבניין מעניין שאתם רוצים לדעת מה הסיפור מאחוריו? מחפשים המלצות למקומות שווים או למסלולי טיול בעיר?

הכי חשוב לי שהביקור שלכם בתל אביב יהיה הצלחה אדירה, אז אתם מוזמנים להתכתב איתי בוואטסאפ. זה חינם, פשוט וקללל

 

 
 
 
IMG_2095.JPG

סיור עשו זאת בעצמכם בנווה צדק


סיור עשו זאת בעצמכם בנווה צדק

מפת הסיור >

סיור עשו זאת בעצמכם בנווה צדק


סיור עשו זאת בעצמכם בנווה צדק

מפת הסיור >

בשנת 2008 התחלתי להדריך סיורים בנווה צדק בעקבות המשפחה שלי, משפחת שלוש, שהייתה בין המשפחות המייסדות של השכונה, שנודעה בתור השכונה היהודית הראשונה מחוץ לחומות יפו. התרחבתי מאז למקומות נוספים בתל אביב, אבל נווה צדק תמיד אצלי בלב. אני תמיד שמח להדריך קבוצות בסיורים בנווה צדק, וגם הייתי רוצה שכל אחד יוכל להכיר את השכונה המקסימה הזו ואת ההיסטוריה המופלאה שלה. לכן, אני מציע לכל המבקרים באתר שלי סיור בנווה צדק בשיטת "עשו זאת בעצמכם". יש גם מפה של הסיור שאפשר לפתוח בסמארטפון ולעקוב אחרי המסלול תוך כדי ההליכה, ויש גם גרסת הדפסה שאפשר להוריד ולהדפיס מראש. ספרו לי איך היה!

Sites (7).JPG

פינת הפירגון


פינת הפירגון


פינת הפירגון

כשפונים אלי בנוגע לסיור בתל אביב, אני משתדל לעזור עד כמה שאפשר. לפעמים אני לא יכול להדריך את הסיור במועד המבוקש, אז אני מפנה למדריכים שאני מכיר וממליץ עליהם. אלו האנשים שאני סומך עליהם ושכדאי לכם להכיר, כי כל אחד הוא מומחה בתחומו. מפרגן :)

13501934_1203232873029831_8645330262951315476_n.jpg

מיכל מינסקי

מומחית לאדריכלות והיסטוריה התל אביבית, מיכל משלבת ידע מעולם האמנות והצילום עם תשוקה עזה לסגנונות הבנייה הייחודיים לעיר. היא תגלה לכם את כל מה שרציתם לדעת על "העיר הלבנה", ומה שהפך את תל אביב לאתר מורשת עולמי

21586475_891949474291184_8189756798364345842_o.jpg

עידו בירן

האיש מאחורי המותג "תל-אביבי", עידו הוא צלם אורבני שמקדיש את השנים האחרונות ליצירת דיוקן מרהיב של החיים בתל אביב. את העיר שהוא כל כך אוהב, הוא חושף בפני צלמים שרוצים לקבל כמה מהמיומנויות הדרושות לצלמי רחוב, במסגרת סיורי הצילום המודרכים שלו

20643585_1919815394923293_1159341122306326233_o.jpg

סתיו שחף

כמורת דרך מוסמכת ועתירת ניסיון, סתיו מוציאה לדרך סיורים מותאמים אישית בכל הארץ. תמצאו אותה לא מעט ביפו העתיקה ונווה צדק, בואכה שדרות רוטשילד, לרוב עם כובע אדום רחב שוליים, מספרת את ההיסטוריה של המקום כאילו היא הייתה שם בעצמה

Tomer group (20).JPG

אודות


אודות

אודות


אודות

תומר שלוש מדריך סיורים בתל אביב מאז 2008. הסיורים של תומר מתאימים לקבוצות שרוצות להיחשף לתכנים היסטוריים, תרבותיים ואמנותיים, שמוגשים בצורה ידידותית וקולחת. תומר התחיל בשכונת נווה צדק, שאותה הקימו אבות אבותיו, וכיום תמצאו אותו גם בסיורים בשדרות רוטשילד, רחוב דיזנגוף ועוד. אחרי מאות קבוצות שהדריך, תומר מיתג את הסיורים שלו תחת הכותרת TLVXP - Tel Aviv explained by a Tel Aviv expert. כל הסיורים מותאמים אישית עבור הקבוצה המזמינה - משפחה החוגגת יומולדת, קבוצת תיירים מחו״ל (באנגלית), או יום כיף לעובדים. באתר של תומר tlvxp.com תוכלו להזמין סיור לקבוצה וגם למצוא סיפורים שלא הכרתם על תל אביב ומסלולי טיול ייחודיים בעיר.

 
 
Tomer group (10).JPG

תמונות


תמונות